Tektaş/Beştaş Kampanyası - Ergül Mobilya

Tektaş/Beştaş Kampanyası
Tüm koltuk takımları, maksi takımlar, delux takımlar, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, yatak, baza, başlık, sehpalar, tv üniteleri ve ev tekstili ürünlerinde yapılan kampanyalara ek olarak, 12.990 TL ve üzeri alışverişlerde Altınbaş marka tek taş pırlanta yüzük, 19.990 TL ve üzerinde alışverişlerde Altınbaş marka beş taş pırlanta yüzük hediyeleri Ergül Mobilya’ da sizleri bekliyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 22 Mart – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Ergül Mobilya ürün çeşitlerinin tamamında geçerlidir.

Pırlanta yüzük hediyesi aşağıdaki kurallar yerine geldiğinde geçerlidir.

  • 12.990 TL ve üzerinde Kdv dahil yapılan bütün Ergül Mobilya ürünlerini kapsayan alışverişlerde, Altınbaş Marka ERG001-8K kodlu tek taş pırlanta yüzük hediye hakkı kazanılır.
  • 19.990 TL ve üzerinde Kdv dahil yapılan bütün Ergül Mobilya ürünlerini kapsayan alışverişlerde, Altınbaş Marka ERG002-8K kodlu beş taş pırlanta yüzük hediye hakkı kazanılır.
  • Müşteri kampanya dahilinde gerçekleştirdiği alışveriş için pırlanta yüzük hediye hakkı kazandıktan sonra, siparişini kısmen ve ya tamamen iptal etmesi halinde, kendine hediye edilen pırlanta yüzüğü ilgili mağazaya iade etmek zorundadır.
  • Müşteri kampanya satışı gerçekleştikten sonra, gerek tüketici hakem heyeti, gerekse tüketici mahkemesi kararı ile satışın iptal ve ya para iadesi kararı verilmesi halinde, kendisine hediye edilen pırlanta yüzüğü ilgili mağazaya iade etmek zorundadır.
  • Hediye pırlanta yüzük siparişleri Ergül Mobilya mağazalarında verilebilecektir.
  • Hediyeye hak kazanan müşteriler yüzük ölçü değişimlerini Altınbaş mağazalarından ücretsiz yapabilirler. Ayrıca 444 LOVE (5683) numaralı Altınbaş müşteri destek hattından yardım alabilirler.
  • Bu kampanya Ergül Mobilya fiyat listesinde belirtilen ve mağazalarda satışa sunulan Tüm Ergül Mobilya ürünlerini kapsamaktadır.
  • Kampanyalı ürünler üretim ve stok imkanları ile sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatların tamamına % 8 Kdv dahildir.